Remonty w łaskim szpitalu
Oddział Wewnętrzny przeszedł niedawno kapitalny remont. Pod koniec lipca wyremontowany zostanie również Oddział Pediatryczny.

Oddział Wewnętrzny przeszedł niedawno kapitalny remont utworzono nowe węzły sanitarne, w tym dla pacjentów niepełnosprawnych. Po remoncie wszystkie sale chorych wyposażone są w instalacje tlenowe.
W ramach Oddziału stworzono salę izolacyjną z własnym węzłem sanitarnym oraz dwuosobową salę podwyższonego nadzoru wyposażoną w systemy monitorowania, służącą pacjentom, których stan w danej chwili wymaga bardziej skrupulatnego nadzoru.
Natomiast w dniach 23.08-31.08.2014 r. Oddział Pediatryczny łaskiego szpitala będzie nieczynny z powodu prac remontowo-dezynfekcyjnych.
Źródło: Szpital w Łasku
8 komentarzy
Zostaw komentarz
Zobacz także

Wizyta delegacji US Air War College w 32 Bazie Lotnictwa Taktycznego
Naszą Bazę odwiedziła delegacja z US Air War College. Celem przedsięwzięcia było zapoznanie przedstawicieli uczelni z zadaniami operacyjnymi jednostki, jej infrastrukturą oraz kierunkami rozwoju zdolności bojowych.

Wyróżnienia Dowódcy Generalnego dla żołnierzy 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego
W Sali Tradycji 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych dla najbardziej wyróżniających się żołnierzy naszej jednostki.

Nowe oznakowanie na drogach wojewódzkich
Zima dobiega końca, a drogowcy przygotowują już szeroki wachlarz robót, które trzeba będzie wykonać na sieci dróg przy sprzyjających warunkach pogodowych. Chodzi tu m.in. o odnowę oznakowania poziomego na trasach wojewódzkich w 2026 roku.

Zaginione letnisko: Historia drewnianych willi w Kolumnie (video)
Podczas pracy nad filmem o bioklimatycznym domu w Kolumnie pod Łaskiem w województwie łódzkim, reżyser i twórca internetowy Jonathan Ramsey przeżył niespodziewane odkrycie. Maciej Sawicki, zaprosił go na krótki spacer po okolicy.

Lutowy numer Panoramy Łaskiej
Dobrze być na bieżąco – jest już nowy numer „Panoramy Łaskiej”! Zapraszamy do lektury najnowszego wydania, dostępnego nieodpłatnie zarówno w wersji papierowej, jak i online.





Fajnie, może jeszcze zrobicie kapitalny remont personelu szpitala ? Lekarz który w nocy był karetką u mojej mamy miał jeszcze dzienny dyżur na TRZECH oddziałach… WSTYD ! Proponowałabym zrobić o tym artykuł jak lekarze udzielają pierwszej pomocy w karetkach, jakie leki podają i przede wszystkim jakie mają podejście do pacjentów!
błagam zróbcie , jeszcze remont oddziału położniczego !!! to nie do pomyslenia by dzieci rodziły się w takich warunkach , jeden wielki syf i bród !!!!!!!!!!
w poprzednią niedzielę byłem ze znajomą w łaskim szpitalu, co mi w oczy wpadło to owszem czyściej (główne wejście) .Zastanawiałem się kto ten remont odbierał jest prywatny właściciel i nie widział jego przedstawiciel że podłogi są niewłaściwie zrobione, zły podkład oraz wykładzina nie jest wszędzie doklejona do ścian, za długo to nie wytrzyma……. życzę rychłej reklamacji u „fachowców”..
Kiedy będzie nowy personel szpitala. Pozostałość nie poprawi wizerunku szpitala. Może napiszą dlaczego oni zostali
Mentalnosci ludzkiej nie zmieni zaden remont….a szkoda
Mam pytanie a kiedy będzie przeniesiona ortopedia bliżej rtg?.Od kiedy pacjenci nie będż zmuszeni skakać na jednej nodze w przypadku złamania drugiej na 2 p szpitala w celu wykonania rtg?Czy ktoś o tym w ogóle myślał.
A to mamy w Łasku oddział ortopedii? Chyba tylko przyjmuje ortopeda w przychodni. Zapewne o to Pani chodziło?
dokładnie -miałam na myśli Por ortopedyczną