Gdzie są TE dzieci? Na to pytanie odpowiada Emilka z Nowego Sącza: "TU jestem"
Przy ul. J. Kilińskiego w Łodzi na billboardzie pojawiła się mała Emilka, która choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka zbiera na codzienną, intensywną rehabilitację oraz specjalistyczny sprzęt. Wesprzyj zbiórkę i pomóż Emilce.
Na pytanie: "Gdzie są TE dzieci?" z kampanii billboardowej Fundacji Nasze Dzieci Kornice odpowiada mała Emilka z Nowego Sącza: "TU jestem". W ten sposób zachęca do wspieranie jej zbiórki i innych dzieci potrzebujących pomocy.
Emilka potrzebuje Twojej pomocy
Emilka urodziła się z wyrokiem. SMA to choroba genetyczna o podłożu nerwowo-mięśniowym, na skutek której mięśnie ciała stopniowo ulegają zanikowi. Dziewczynka potrzebuje stałej opieki. Szklanka jest dla niej zbyt ciężka. Nie chodzi, porusza się na wózku, na który siada wyłącznie z pomocą rodziców. Trudność sprawia jej również podniesienie głowy.
- Bardzo jej smutno, gdy widzi dzieci biegające, które bawią się, a ona jedyne, co może, to jeszcze poruszać się na wózku. Ciągle powtarza mi, że jak będzie chodzić, będzie mi pomagać. Emilka otrzymuje lekarstwo, dzięki któremu mamy nadzieję na lepszą przyszłość. - mówi mama Emilki.
Emilka jest pod stałą opieką specjalistów. Potrzebuje codziennej i intensywnej rehabilitacji. Od lat w serwisie Pomagam.pl zbiera środki na rehabilitację, leczenie i specjalistyczny sprzęt, który poprawia jej komfort życia.
TU jestem. Mała, wielka bohaterka
Emilka jest jedną z trzech bohaterów akcji Pomagam.pl i agencji Feeders "TU jestem", której celem jest wsparcie Emilki oraz innych dzieci w zbieraniu środków na ich leczenie. Billboard z Emilką można znaleźć przy ul. Jana Kilińskiego (przed ul. Przybyszewskiego) w Łodzi.
Jak możesz pomóc? To proste! Znajdź billboard w swoim mieście i zeskanuj kod QR, który znajduje się na nim. Gdy już znajdziesz się na stronie zbiórki, kliknij "Wpłać teraz", wybierz metodę płatności i dorzuć się! Możesz to również zrobić, klikając w poniższe linki i poznając historie małych bohaterów akcji:
Emilka: https://pomagam.pl/pomocdlaemilki
Bartuś: https://pomagam.pl/bartus
Zuzia: https://pomagam.pl/kfbe6b
Każda wpłata się liczy i przybliża dzieci do celu. Razem możemy zapewnić im środki na leczenie, rehabilitację, diagnostykę i pomóc w ich dzielnej walce z chorobą.
- Skomentuj [ 0 ]
- 15:30, 24.07.2022 r.
Wasze komentarze
Dodaj komentarz
Reklama





Popularne artykuły
- Łask. Odeszli do wieczności
- Nowy program grantowy dla KGW i OSP
- Łask. Odeszli do wieczności
- Łask. Dofinansowanie na przebudowę dróg gminnych - umowa podpisana
- Łask. Młodzieżowa Rada Miejska posiała kwietną łąkę (zdjęcia)
- Podziękowanie za wspólny Lany Poniedziałek
- Honorowy Obywatel Gminy Buczek
- Łask. Powstanie nowy żłobek - podpisano umowę
- Zaproszenie na obchody świąt 2 i 3 Maja w Łasku
- Podsumowanie II Konferencji Naukowo-Technicznej w Łasku
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Wynajmę mieszkanie 46m2 w Łasku na Przylesiu
- Toyota Yaris 1,5 prod. 2024 rok jak nowa
- Spszotanie
- Porządkowanie działki
- Porzadki
- Garaz do wynajecia
- Citroen C-elesse 1.6VTI B+G.
- ZIPP VANILLA 110
- Zatrudnię szwaczki
- Sprzedam mieszkanie z lokalem handlowo-usługowym .
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
- Gdzie na bezpieczne zakupy
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- Celina nie ma się do czego doczepić i wymyślą, ale jak to mówią wyznawczy jednej z partii. Sł
- Jak Państwo oceniają ten militarny żargon: ofensywa? Naprzód Polsko? Czy my żyjemy w jakimś re
- Nic tylko wspomnieć komentarz pani burmistrz z jednej z sesji, kiedy radny Urban wspomnienial o bra
- Kobiety na traktory
- Słowa pani burmistrz- piękna przyroda wokół miasta i wokół ludzi sprawia, że stajemy się lep
- Do Maria Przecież mowa o ulicach tworzących jakiś fragment miasta, tworzących spójne osiedle a
- Przykro mi bardzo, że wśród tych 11 ulic brak ul. I. Krasickiego w Kolumnie. Od kilku lat zwodzi
- Oby więcej takich pomysłów i Łask będzie kolorowy Widać zaangażowanie Pani burmistrz i młody
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej
-
Obchody 85. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Łasku
-
Kiermasz Wielkanocny 2025 w Łasku
-
Łask oddał cześć "Żołnierzom Wyklętym"
-
X Sesja Rady Powiatu Łaskiego
-
Oddział pediatrii po remoncie
-
33. finał WOŚP w Łasku
-
Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2025
-
IX sesja Rady Miejskiej w Łasku
-
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 2024 w Łasku