Dofinansowanie na zakup i montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej do produkcji energii elektrycznej

Uwaga: Jest już dostępne dofinansowanie na zakup i montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej. Nie czekaj, aż skończą się środki. Zerowy, finansowy wkład własny na start. Dofinansowanie 40 % wartości kompletnej instalacji fotowoltaicznej. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.
Zadzwoń na numer 504 144 549 i umów się na spotkanie.
To nic nie kosztuje.
Na pozostałą część inwestycji niskoprocentowa pożyczka (1% w skali roku w BOŚ). Kredyt można dopasować tak, aby miesięczne łącznie raty kredytu i rachunek za prąd nie były wyższe, niż rachunek za prąd płacony dzisiaj bez instalacji fotowoltaicznej.
My przygotujemy za Ciebie wszystkie dokumenty wraz z wnioskiem o dofinansowanie. Po montażu prąd elektryczny produkujesz na własne potrzeby, a nadwyżkę odsprzedajesz do Zakładu Energetycznego – dostajesz dwukierunkowy licznik energetyczny.
Uniezależnij się od wciąż rosnących kosztów energii elektrycznej.
Co to jest fotowoltaika (PV)? Jest to przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną, czyli wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego. W przypadku domu instalacja fotowoltaiczna jest w stanie pokryć do 80% całego zapotrzebowania na prąd.
Ogniwa fotowoltaiczne są często mylone z kolektorami słonecznymi (tzw. solarami). Na pozór wyglądają podobnie, jednak praktycznie różni je wszystko:
- ogniwa fotowoltaiczne produkują prąd, kolektory słoneczne (tzw.solary )-nie
- niska temperatura powietrza nie ma wpływu na pracę ogniwa fotowoltaicznego, tak jak w przypadku kolektorów słonecznych - w zimie ogniwa także wytwarzają prąd elektryczny.
- kolektory słoneczne podgrzewają tylko wodę (CWU), nie maja zastosowania np. w ogrzewaniu domu. Ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają prąd elektryczny wykorzystywany dowolnie przez domownika . Użyjesz jej do działania klimatyzacji, oświetlenia, prania, gotowania na płycie elektrycznej, odkurzania, podgrzewania wody użytkowej w zasobniku grzałka elektryczną itp.
- ogniwa fotowoltaiczne są zrobione z krzemu, w środku nie ma żadnego czynnika płynnego (glikolu), samo podłączenie do domu jest realizowane przewodem elektrycznym,
-nie potrzebują dodatkowego miejsca w domu na dodatkowe oprzyrządowanie (np. zasobnika 300L na CWU),
- pracują w pełni bezobsługowo, nie ma mowy o rozszczelnieniu instalacji czy wyciekach – nie ma co wyciekać.
A jak z nasłonecznieniem? W Polsce jest wystarczające (w centralnej Polsce mamy średniorocznie około 1100 godzin słonecznych) Do każdego projektu instalacji sporządzamy indywidualny, roczny uzysk mocy z danej instalacji.
Od decyzji do montażu – krok po kroku. Bazujemy wyłącznie na najlepszych europejskich podzespołach!!!
1. Kontakt z inwestorem, przygotowanie indywidualnej oferty.
2. Podpisanie umowy, której realizacja uzależniona jest od uzyskania dofinansowania.
3. Przygotowanie dokumentacji do uzyskania środków pomocowych z NFOŚiGW.
4. Przygotowanie dokumentacji do uzyskania warunków przyłączeniowych.
5. Projektowanie instalacji fotowoltaicznych w pełnym zakresie.
6. Montaż przez wykwalifikowany personel techniczny.
7. Odbiór instalacji, uruchomienie i przeszkolenie właściciela.
Moduły fotowoltaiczne. Przetwarzają światło słoneczne na energię elektryczną, czyli wytwarzają prąd elektryczny.
- panel fotowoltaiczny produkowany w Niemczech z certyfikatem TÜV i Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego,
- 25 lat gwarancja mocy działania instalacji.
- certyfikat serwisowy, który jest długotrwałym i kompleksowym zapewnieniem jakości,
- moduły fotowoltaiczne są wodoodporne, mrozoodporne i gradoodporne , (certyfikaty),
- gwarancja 10 lat.
Inwerter (falownik). Urządzenie sterujące pracą systemu fotowoltaicznego. Jego głównym zadaniem jest zamiana prądu stałego wytwarzanego przez system fotowoltaiczny na prąd zmienny taki sam, jak w domowej sieci energetycznej.
- produkt lidera w produkcji inwerterów, transformatorów w skali globalnej,
- sprawność przekracza 97%, czyli potencjalne straty mocy są zredukowane do minimum,
- gwarancja 10 lat.
System mocowania. Wykorzystujemy systemy montażowe dedykowane do każdego pokrycia dachu (blacha, dachówka, gont, papa) lub do montażu na gruncie . Elementy metalowe konstrukcji są ocynkowane lub aluminiowe a wykorzystywane rozwiązania techniczne zapewniają wodoszczelność i trwałość systemu.
Okablowanie. Cynowana miedź w specjalnej powłoce odpornej na płomień i samo gasnącej. Instalacja jest przystosowana do wysokich i niskich temperatur oraz do bardzo wysokich napięć (1800V DC). Jest także odporna na promienie UV.
Projektujemy i wykonujemy Instalacje Fotowoltaiczne także dla podmiotów gospodarczych z dofinansowaniem do 55%, oraz kompletne fermy fotowoltaiczne.
Zadzwoń na numer 504 144 549 i umów się na spotkanie. To nic nie kosztuje.
Fot. Solar World
Źródło: Artykuł sponsorowany
- Skomentuj [ 0 ]
- 15:00, 11.10.2015 r.
Wasze komentarze
Reklama





Popularne artykuły
- Nowy program grantowy dla KGW i OSP
- Łask. Odeszli do wieczności
- Łask. Drogowa ofensywa – gmina ogłosi przetarg na przebudowę 11 ulic
- Łask. Młodzieżowa Rada Miejska posiała kwietną łąkę (zdjęcia)
- Podziękowanie za wspólny Lany Poniedziałek
- Łask. Powstanie nowy żłobek - podpisano umowę
- Muzeum Historii Łasku poszukuje informacji o Zajęczej Górce
- Zaproszenie na obchody świąt 2 i 3 Maja w Łasku
- Łascy Policjanci poszukują sprawcy skradzionego motoroweru
- Łask. XIV sesja Rady Miejskiej w Łasku
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Wynajmę mieszkanie 46m2 w Łasku na Przylesiu
- Toyota Yaris 1,5 prod. 2024 rok jak nowa
- Spszotanie
- Porządkowanie działki
- Porzadki
- Garaz do wynajecia
- Citroen C-elesse 1.6VTI B+G.
- ZIPP VANILLA 110
- Zatrudnię szwaczki
- Sprzedam mieszkanie z lokalem handlowo-usługowym .
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
- Gdzie na bezpieczne zakupy
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- Z ostrzeżenia można wywnioskować że były te przymrozki 2 tygodnie temu.....a na planszy że od
- Na Ordonówny lepiej niech zrobią dużo progów zwalniających bo inaczej dużo ludzi będzie jeźd
- Celina, przestań wyć.
- Czy nasza lokalna społeczność dowie się wreszcie co tak naprawdę oznacza pojęcie: deficyt? Kto
- O losie! To jest jakaś tekstowa porażka. No sorry, ale ani tekst w pamięć nie zapada, ani muzyka
- Książkowy przykład autopromocji i lansu
- Oj ten Olsen - własnie Ukradli mi Słownik Ortograficzny z działki
- Celin Celina naprawde przestan siac ferment i czep sie lepiej kola od roweru.Zrob cos pokaz sie i wt
- Super.Widać Radny Kołodziejczyk robi swoje,nie gada a robi.To sie chwali.Pani Burmistrz tez super
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
Maturzyści z LO w Kolumnie zakończyli rok szkolny
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej
-
Obchody 85. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Łasku
-
Kiermasz Wielkanocny 2025 w Łasku
-
Łask oddał cześć "Żołnierzom Wyklętym"
-
X Sesja Rady Powiatu Łaskiego
-
Oddział pediatrii po remoncie
-
33. finał WOŚP w Łasku
-
Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2025
-
IX sesja Rady Miejskiej w Łasku